Engelliler Sitesi

Engellilere yönelik haber portalı

Haberler » ANASAYFA ÖZEL » 2017 Engelli İnternet İndirimleri!

2017 Engelli İnternet İndirimleri!

2017 Engelli İnternet İndirimleri!

2017

Engelli İnternet İndirimi Yapan Firmalar

Engelliler için hayatın daha kolay olmasını sağlayan çeşitli kampanyalar yapılmaktadır. Bunlar arasında internet kampanyaları da oldukça popüler olmuştur.

Birçok telekominikasyon firmasının düzenlendiği indirimli internet seçenekleri ile 

engelli internet tarifeleri

 adı altında seçenekler düzenlenmektedir. Günümüzde internet kullanımı sayesinde birçok insan evden çalışma imkanına sahiptir ve buna engelliler de dahildir. Bu nedenle internet erişiminde cazip kampanyaların olması faydalıdır.

Devletin destekleri ile telekominikasyon konusunda çalışmaların yapılması, özel internet servis sağlayıcı firmaları da harekete geçirmiştir.

Türk Telekom Kampanyaları

Türk Telekom başta olmak üzere 

engellilere özel indirimli internet

 tarifesi sunmayan ISS yoktur. Cazip fiyatlar ve yüksek hızlı internet seçenekleri ile yararlanabileceğiniz kampanyalar için engelli olmanız ya da engelli bir yakınınız olması yeterlidir.

İnternet paketleri, telefon tarifeleri ve cep telefonu kampanyaları için internete özel seçeneklerle yararlanabileceğiniz Türknet, Superonline, Doping, Dsmart, Turkcell, Vodafone gibi markalar, internet hizmetlerinden yararlanabileceğiniz seçeneklerle doludur.

Dijitürk ve DSmart

İnternet dışında televizyon için dijital paketlerinizin de söz konusu olduğu günümüzde, özellikle Dijitürk platformundan yararlanabileceğiniz seçenekler söz konusudur.

Engelli, şehir ve gazi yakınları için yapılan özel paketler kapsamında siz de en uygun seçeneklerle yararlanabileceğiniz 

engelsiz internet

 paketleri ile interaktif bir yaşama ilk adımlarınızı atabilirsiniz.

Ev Telefonu Kampanyaları

Engelliler için ev telefonu tarifeleri de söz konusudur ve istediğiniz zaman ev telefonlarından ekonomik olarak yararlanabileceğiniz kampanya seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Çoğu zaman internet, ev telefonu ve televizyon tarifelerinin bir arada olduğu seçeneklerin sunulduğu bu kampanyalarda, dilediğiniz zaman yararlanabileceğiniz indirimler sayesinde engelli raporunuzu göndererek yararlanabilirsiniz.

Hizmetlerden yararlanmak için en az yüzde 40 engelli raporunuzun olması gerekmektedir. Yüzde 40 altındaki engeller için bu hizmetlerden yararlanılması mümkün olmamaktadır.

Engellibilgi.com

 
 
Bu haber 13240 kez okundu

BENZER HABERLER

YORUM YAZ

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR

ENGELLİLER SİTESİNE SOR